Czy warto zlecić reklamę wydrukowaną na fladze?

reklama na fladze

Jak wiadomo reklama dźwignią handlu. Przedsiębiorcy od zawsze starają się jak najlepiej dotrzeć do świadomości zbiorowej i pozyskana nowych odbiorców. Reklama na fladze składa się z masztu, który może być wysoki nawet na 4 metry. Na wysokim maszcie powiewa tkanina, która posiada kształt łezki albo prostokątny. To tutaj umieszczana jest ciekawa grafika, najczęściej w formie loga firmy. Ciekawy slogan reklamowy w połączeniu z grafiką ma za zadanie przykuwać wzrok klientów, szczególnie że umieszczony jest na dużej wysokości.

Sposoby na dotarcie do klienta — reklama na fladze

reklama na fladzeReklama umieszczona na maszcie to doskonały pomysł dla firm, które ogłaszają się na eventach takich jak pokazy wystawiennicze czy targi. Jest widoczna z daleka, co ułatwia klientom trafienie do właściwego stanowiska. Dopełnienie stanowiska ciekawym standem daje firmie możliwość atrakcyjnego zaprezentowania marki pod kątem wizualnym, co wiele mówi także o wysokiej jakości produkcji bądź usług. To także ciekawe rozwiązanie dla wszystkich lokali gastronomicznych, które prowadzą swoją działalność na plaży. Powiewająca na wietrze flaga to slogan, który doskonale pasuje do nadmorskich klimatów. Reklama drukowana na fladze, choć coraz częściej spotykana, jest nadal rzadką atrakcją, dzięki czemu przykuwa spojrzenia.

reklama na fladzeW przypadku barów czy restauracji może skutecznie zapraszać do odwiedzin. By taki produkt został wykonany rzetelnie, należy zlecić wykonanie profesjonalistom od drukowania na tkaninie. Dobrze wykonana reklama wydrukowana na fladze jest w stanie wytrzymać natężone działanie szkodliwych warunków atmosferycznych takich jak wiatr, mróz i intensywne padanie promieni słonecznych przez wiele lat. Dodatkowo tkanina użyta do uszycia flagi powinna dać łatwo się prać, ponieważ umiejscowienie flagi na dworze może przyczynić się do powstawania na jej powierzchni zabrudzeń. Stojak pod flagę musi dawać solidne oparcie, tak by większy wiatr nie spowodował wywrócenia się reklamy. W większości modeli maszt łatwo się składa, co pozwoli przenosić taki stand reklamowy z miejsca na miejsce.

Najlepsze firmy oferujące właśnie takie reklamy są w stanie także uwzględnić pomysły klienta, nawet nietuzinkowe. Warto zwrócić się do kilku firm z zapytaniem o koszta i o opracowanie ciekawego pomysłu, by wybrać najlepszą ofertę. Reklama na fladze to marketingowa nowość. Taki pomysł nie jest jeszcze wyeksploatowany, więc będzie atrakcyjny dla potencjalnych klientów. Atrakcyjny nadruk podkreśli oryginalność całości i pozwoli podkreślić wysoką jakość oferowanych usług czy produktów danej firmy.