Fotobudka zamiast fotografa

fotobudka

Wesele to zdecydowanie niezwykły dzień w życiu Państwa Młodych. Od chwili zaręczyn zaczynają się długie przygotowania, których wydaje się nie ma końca.

Czy fotobudka może zastąpić fotografa?

fotobudkaTrzeba znaleźć oczywiście idealną suknię, wspaniale prezentującą się salę weselną, odpowiedni zespół, który zagra nam nasze ulubione kawałki, a także wykona je bez fałszu. No i oczywiście restaurację, która zapewni nam i naszym gościom smaczne jedzenie. Każdy marzy, aby jego wesele było długo i pozytywnie wspominane podczas oglądania zdjęć, a co do zdjęć to właśnie z tym mieliśmy największy problem. Wakacje są najgorętszym okresem do organizacji ślubów, a my pośród tej całej gorączki związanej z poszukiwaniem zupełnie zapomnieliśmy o fotografie. Niestety nikt z naszych znajomych nie był fotografem, a do tego wszyscy polecani nie mieli wolnych terminów. Pozostało nam tylko jedno rozwiązanie, a mianowicie fotobudka. Cenowo jest ona nawet tańsza niż fotograf, jednak w naszej okolicy, nikt nie oferował wynajmu takiego urządzenia w związku z czym nasza fotobudka na wesele warszawa musiała przyjechać na nasz ślub aż z Warszawy. Nie było to najgorsze rozwiązanie, gdyż goście bawili się świetnie wygłupiając się przed obiektywem, a dodatkowo każdy miał fajną pamiątkę. Szkoda tylko, że mieliśmy tylko kila zwykłych zdjęć, wykonanych mało profesjonalnym sprzętem z ceremonii w kościele.

Jednak i tak ta fotobudka nas uratowała. Z pewnością mamy nietypowy i oryginalny album ślubny zapełniony miniaturowymi zdjęciami z przeróżnych miejsc;).