Loterie, aplikacje konkursowe i przegrana pieniędzy

aplikacje konkursowe

Prawie każde radio i program telewizyjny organizują jakieś konkursy mające na celu zachęcić potencjalnych słuchaczy. Ja na początku wcale nie zwracałem na to uwagi. Moi znajomi, którzy byli bardziej doświadczeni również byli tego samego zdania.

Aplikacje konkursowe i uzależnienie

aplikacje konkursoweNawet na różnego rodzaju wyjazdach można było się natchnąć na próbę wyłudzenia oszczędności. W ostatnich czasach nawet powstały aplikacje konkursowe. Był to doskonały pomysł na biznes dla różnego rodzaju wykwalifikowanych programistów. Jednak najczęstszym typem zabaw konkursowych były loterie sms. Ludzie wydawali na to ogromne kwoty pieniędzy. Zazwyczaj bardzo znani prezenterzy potrafili skutecznie manipulować innymi aby uzyskać sukces. Oni także dostawali za to premie i działali na psychikę innych. Moim zdaniem programy lojalnościowe dla klientów powinny być tworzone w sposób uczciwy. Ja dawniej miałem bardzo duże problemy z hazardem. Po prostu nie potrafiłem zrezygnować z każdej możliwej okazji. Pewnego dnia natchnąłem się na loterie online w internecie. Byłem pewny, że tego dnia mi się uda. Codziennie wydawałem na to pieniądze. W końcu doszło do wielkiego uzależnienia i nie potrafiłem nad tym zapanować. Doskonale wiedziałem, że nie jest to już zwykłe hobby. Mój problem zauważyła moja żona i wysłała mnie na przymusową terapię. Tam odkryłem, że mam prawdziwy problem. Wraz z innymi członkami opowiadaliśmy swoje historie. Mój plan leczenia obejmował kilka punktów.

Nie było z tym łatwo. Na szczęście udało mi się osiągnąć sukces i mogłem cieszyć się wolnością od bardzo złych nałogów. Już nie traciłem swoich pieniędzy i zabierałem rodzinę na niedzielne obiady.