Aktualności

Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku.

Spokojnych Świąt, wolnych od trosk i zmartwień dochodzących do nas z kraju i ze świata. Może Nowy Rok będzie szczęśliwszy? Oby...
Zarząd Stowarzyszenia Nowy Świat

Decyzje Walnego Zgromadzenia członków Stowarzyszenia Nowy Świat

22 kwietnia br. podczas Walnego Zgromadzenia członków Stowarzyszenia Nowy Świat dokonano wyboru Prezesa i Zarządu.

Zdrowych pogodnych Świat Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego 2016 Roku

Pogodnych, a z uwagi na ostatnie wydarzenia  spokojnych Świat Bożego Narodzenia i wielu sukcesów osobistych i zawodowych w Nowym Roku składa Zarząd Stowarzyszenia Nowy Świat.

Nowy Zarząd w niezmienionym składzie życzy wszystkim członkom i sympatykom Nowego Światu pogodnych Świąt Wielkanocnych.

27 kwetnia, podczas Walnego Zgromadzenia członków Stowarzyszenia Nowy Świat wybrano Prezesa i Zarząd. Na kolejną kadencję powołano pana Łukasza Blikle na funkcję Prezesa Zarządu.

Iluminacja 2014/2015

Od osiemnastu lat Stowarzyszenie starało się rozświetlić przed świętami Nowy Świat. Poczatki były trudne, a dekoracje bardzo skromne.

Nowy Świat pełen muzyki

W sobotę, 17 maja, w ramach projektu Nowy Świat pełen muzyki,w wybranych kawiarniach na Nowym Świecie w Warszawie zagości niezwykłe brzmienie pianina.

Nowy Zarząd składa wszystkim sympatykom Nowego Światu życzenia świateczna

Pogodnych i radosnych Świat Wielkiej Nocy, wszystkiego najlepszego, rodzinnej atmosfery, usmiechu na co dzień życzy wybrany na Walnym Zgromadzeniu Członków Stowarzyszenia nowy - stary Zarząd z Prez

Walne Zgromaczenie Członków Stowarzyszenia Nowy Świat

Dnia 27 marca 2014 roku w trakcie posiedzenia Zarządu, zgodnie z § 19 pkt.

Iluminacja 2013

Od 2 grudnia br. Nowy Świat jest iluminowany nową, świateczną dekoracją. Dzięki Bankom Polskiej Spółdzielczości, warszawiacy kolejny raz będą mogli cieszyć się wspaniałą iluminacją.

Iluminacja Nowego Światu 2013

Stowarzyszenie „Nowy Świat” (organizacja non profit) powstała w celu rozwijania wszelkich inicjatyw sprzyjających kulturalnemu i gospodarczemu rozwojowi Traktu Królewskiego, od siedemna