Jak powinno wyglądać stanowisko targowe?

ścianka tekstylna

Niezależnie od tego, czy nasza firma istnieje na rynku już od kilku, kilkunastu lat, czy dopiero stawiamy pierwsze kroki w danej branży – reklama swoich usług jest czymś, o czym nie należy zapominać. Dobrym sposobem promocji jest udział w targach tematycznych.

Ścianka tekstylna z poliestru

ścianka tekstylnaMusimy zadbać o to, aby nasze stanowisko wyglądało w pełni profesjonalnie – przecież to będzie świadczyć także o poziomie naszych usług! Przy budowie stanowiska targowego powinniśmy pamiętać między innymi o ściankach tekstylnych. Ścianka tekstylna wykonana jest z tkaniny poliestrowej opiętej na aluminiowych stelażach. W ofertach producentów tego typu rozwiązań znajdują się także systemy oparte na ściankach pop-up montowanych gumkami do profili ramowych. Ścianka tekstylna w większości przypadków pozwala na umieszczenie grafiki po obu jej stronach. Wykorzystana tkanina poliestrowa wchłania pigment poprzez kalandrowanie w wysokiej temperaturze (około 200 stopni). To sprawia, że nadruk jest wyjątkowo trwały – nie zmienia on swojego stanu mimo wielokrotnego prania czy prasowania – mimo upływu czasu grafika na ściance tekstylnej wciąż będzie wyglądać tak samo. Zaletą rozwiązania wykorzystującego tkaninę poliestrową jest stosunkowa niska cena – co w połączeniu z wysoką jakością daje nam zdecydowane korzyści.

ścianka tekstylnaProsty, intuicyjny montaż sprawia, że z przygotowaniem ścianki tekstylnej poradzi sobie każdy – nie musimy angażować do tego zadania nikogo ponad osobę, która przygotowuje dla nas stanowisko targowe. W ofertach producentów ścianek tekstylnych znajdziemy systemy o różnych kształtach: prostym, łukowym, okrągłym, w kształcie „S”, a także wyspy tekstylne oraz owalne ekspozytory. W zależności od wielkości naszego stanowiska targowego, możemy zdecydować się na ścianki tekstylne o szerokościach 3 lub 6 metrów. Bez wątpienia, wykorzystując ściankę tekstylną, będziemy mogli w prosty sposób zaprezentować nasze logo czy grafikę reklamową – dzięki temu nikt nie przejdzie obok naszego stanowiska targowego obojętnie. Ścianki tekstylne sprawdzają się także na wystawach, konferencjach, premierach, różnego rodzaju pokazach czy wydarzeniach sportowych lub artystycznych. Ścianka tekstylna to niezawodny element promocyjny. Wybierając ściankę wysokiej jakości, możemy liczyć na to, że będzie ona nam służyć przez długi czas, wciąż w idealnym stanie.

Wokół ścianek tekstylnych przy naszym stanowisku targowym możemy postawić ekspozytory z ulotkami czy innymi materiałami promocyjnymi, które zachęcą osoby obecne na targach do skorzystania z naszych usług.