Reklamy neonowe z nazwą sklepu

neony

W dużych miasta często spotykamy oryginalne sposoby reklamy na banerach drogowych, czy w postaci plakatów rozwieszonych na oknach. Nie dotyczy to jednak galerii handlowych, gdzie każdy sklep posiada własny neon w kolorze zgodnym z identyfikacją wizualną marki. Przyciąga on wzrok klientów na każdym kroku, kiedy tylko pojawiają się w pobliżu.

Neony przy sklepach i restauracjach

neony Jest to aktualnie dość popularna forma reklamy świetlnej, która może przybierać wiele kolorów oraz wzorów wyróżniających daną markę spośród konkurencji działającej w tej samej branży. Reklamy neonowe najczęściej pojawiają się w formie kolorowego napisu, który zwłaszcza późną porą przyciąga wzrok przechodniów. Można to zauważyć podczas spaceru po ulicach Szczecina po zmroku, gdzie nawet najmniejszy lokalny sklep posiada chociaż neon w kształcie oraz kolorach logo. W ten sposób zapadają w pamięć każdemu, kto zwróci na nie uwagę, ponieważ wydają się atrakcyjnym obiektem dla naszej podświadomości. Neony w Szczecinie występują nie tylko w dużych centrach handlowych, ale niemal na każdej uliczce koło głównego rynku, co informuje przyjezdnych o lokalizacji popularnych restauracji, czy sklepów odzieżowych. Firmy zajmujące się tego typu marketingiem podejmują się wykonania wielu wzorów na zamówienie, bez względu na to jakie ma być efekt końcowy. Wybierają tylko takie materiały, które dobrze poddają się obróbce oraz łatwo nabierają koloru.

neony Istotne jest przede wszystkim przepuszczanie światła, dlatego powierzchnie malowane są zazwyczaj farbami proszkowymi na odcienie z palety RAL. Poza materiałem istotne jest również zastosowanie właściwego oświetlenia, jakie mogą stanowić taśmy LED, neony czy różne typy świetlówek które pomagają otrzymać zupełnie inne efekty świetlne. Nawet małe firmy mogą zainwestować w efektowne oświetlenie swojej siedziby, gdzie logo świetlne będzie stanowiło znak rozpoznawalny wśród klientów przechadzających się po ulicach Szczecina. W ten sposób na pewno zapadną one w pamięć każdemu, kto przywiązuje wagę do najmniejszych detali. Nowe sklepy w Szczecinie, aby zapaść w pamięć swoim klientom sięgają po różnorodne sposoby reklam, które pomogą im uzyskać oczekiwany efekt.

Poza banerami reklamowymi sięgają również po nowoczesne neony z nazwą sklepu bądź logo w przeróżnej kolorystyce. Zachowana pozostaje identyfikacja wizualna, a firma podejmująca się zlecenia dokłada wszelkich starań, by wszystko było ze sobą spójne. Dzięki temu neony jakie zawisną nad siedzibą lokalu będą widoczne nawet po zmroku i zachęcą klientów do wejścia do środka.