Zorganizowaliśmy konkurs wiedzy w naszym zakładzie pracy, a nagrodą była odzież firmowa

koszulka firmowa

W moim zakładzie pracy zajmujemy się sporządzaniem reklam na obszarze Warszawy. Mamy także dział informatyków którzy tworzą różne witryny oraz portale. Jednak codzienna monotonność naszych zajęć bardzo nas męczyła.

Nagroda za konkurs wiedzy o zakładzie pracy jako koszulka firmowa? Uważam, że to dobry pomysł

koszulka firmowaJuż po kilku miesiącach rutyna wchodziła w nasze życie. Stwierdziliśmy, że musimy coś z tym zrobić. Każdy z nas podpisał specjalną petycję. Postanowiliśmy zorganizować konkurs wiedzy. Wszystko miało odbywać się w formie rozrywki. Zależało nam też na pozytywnej atmosferze. Oczywiście nasze prośby zostały wysłuchane. Kierownictwu spodobała się ta inicjatywa. Zaskoczyło mnie ich ogromne zaangażowanie. Po tygodniu dowiedziałem się, że każdy dział miał być jedną drużyną. Pytania wymyślał nam nasz księgowy. Długo oczekiwany dzień w końcu nadszedł. Panował wtedy bardzo sportowy klimat. Każdemu zaczęło zależeć na zwycięstwie. Główną nagrodą miała zostać Odzież firmowa z nadrukiem Warszawa oraz dzień wolny. Ja zawsze posiadałem wszechstronną wiedzę i byłem doskonale przygotowany na różnego rodzaju tematy. Po wszystkim okazało się, że pomiędzy dwoma zespołami był remis. Ja należałem do jednego z nich. Na szczęście to my zostaliśmy zwycięzcami. Każdy nam gratulował. Nie które osoby wzięły wszystko zbyt poważnie i widać było w ich oczach zazdrość. Po otworzeniu kartonowego pudełka zobaczyłem czarne koszulki firmowe. Widniało na nich logo. Były wykonane z dobrej jakości materiału. Również zaskoczyła mnie obecność słodyczy oraz ogromnego kubka z napisem zwycięzca. Postanowiliśmy całe słodkości wysypać do słoika w pomieszczeniu socjalnym. To bardzo ucieszyło naszych pozostałych kolegów.

Gdy przyszedłem do domu ujrzałem, że nadruki firmowe mogły się bardzo szybko zniszczyć podczas prania. Nie przeszkadzało mi to, ponieważ i tak miałem zamiar zakładać to do ogrodu.