Namioty ekspresowe – ważne informacje

namioty handlowe

Namioty ekspresowe stają się coraz popularniejszym produktem zamawianym przez różne firmy – zarówno handlowej, jak i usługowe, a nawet edukacyjne. Mogą mieć różne wielkości, kolory, czy formy, jednak jedno jest pewne – można je wykorzystywać w wielu sytuacjach i na wiele sposobów.

Co warto wiedzieć o tych namiotach?

najlepsze namioty handlowe ekspresoweKiedy warto w nie inwestować i czym kierować się przy ich wyborze? Najlepsze namioty handlowe ekspresowe sprawdzą się w wielu sytuacjach. Można je oczywiście wykorzystywać na targowiskach czy festynach – dzięki zadaszeniu chronią towar, a dzięki temu że zwykle nie mają ścian to klienci mogą podejść do stoiska z każdej strony. Jednak taki namiot może być wykorzystany przez osoby przygotowujące jedzenie na koncercie, robiące hennowe tatuaże na zabawie dla dzieci, czy też na imprezach typu targi pracy/targi szkół. Namiot pomoże odgrodzić się pdo pozostałych stoisk, sprawi, że nasze będzie wyglądało bardziej profesjonalnie, a do tego mamy pewność że nikt nie będzie od tak wchodził sobie na naszą przestrzeń. Druga kwestia dotycząca namiotów ekspresowych to ich budowa. Zwykle konstrukcja składa się z aluminiowej ramy – czterech pionowych prętów oraz czterech tworzących dach połączonych na skos. Na to nałożona jest materiałowa powłoka. Dostępne są namioty bez ścian, z samym dachem, jak i takie które mają ściany z trzech strony i jedną część otwartą.

namioty handlowe Jak sama nazwa wskazuje, ekspresowo się je rozstawia. Często jest to o wiele łatwiejsze niż rozpakowanie namioty na leśnej polance. Mimo tego, że namiot jest składany to stabilnie będzie stał na gruncie – nie trzeba się obawiać że poderwie go wiatr lub złoży się pod ciężarem deszczu lub śniegu. Warto do takiego namioty dobrać także odpowiednie wyposażenie. W sprzedaży są również ekspresowe stoły do wykładania towarów, można wykorzystać też regały metalowe układane po skosie – takie jak w sklepach warzywnych. Wszystko zalezy od tego jaki rodzaj towaru będzie wystawiany i ile go będzie. Wielu, szczególnie początkujących, sprzedawców wybiera zwykłe meble plastikowe – takie jak te do ogrodu czy na taras. Są tanie, łatwo dostępne i na początek w zupełności wystarczą.

Namioty ekspresowe sprawdzą się w różnych sytuacjach. Są praktyczne, łatwe do rozstawienia, dobrze się prezentują, można je zestawiać z różnymi meblami – zarówno plastikowymi, jak i metalowymi. Jest to zatem zdecydowanie coś w co nie tylko profesjonalne firmy powinny inwestować, ale także szkoły, rolnicy i sprzedawcy warzyw, czy też rękodzielnicy.